Сіон - гора святая

Каталог статей

Головна » Статті » Про церкву

Участкове зібрання 26 квітня 2009 року.
„І, як вони говорили оце, Сам Ісус став між ними,
і промовив до них: Мир вам!” (Лк 24:36)

Саме ця подія стала продовженням свята «Воскресіння Христового» на участковому зібранні Кибукевича Григорія 26 квітня 2009 року.

Це було зібрання за участю братів та сестер з Мізоцької та Гільчанської Церков. Спів, вірші , проповіді та молитви були для зміцнення та натхнення кожного присутнього в зібранні на плідне життя в Ісусі Христі . Бо ж Христос Воскрес і життя в Христі має суть та смак.

Сьогодні те, що пропонує Ісус своїм Воскресінням є дуже актуальним для кожної людини. Тому , що страх перед завтрашнім днем, невпевненість і нестабільність сьогодення позбавляють душі людей спокою і миру.

Лише Воскреслий Христос повертає людям втрачену надію, наповнює серце миром і, найголовніше, повертає до життя. Воскреслий Христос наповнює наші серця наснагою і натхненням для повноцінного служіння, для збудови Його Церкви.

Саме тому, натхненні Його перемогою, ми впевнено дивимося у завтрашній день, бо пам’ятаємо Його слово: «Я переміг світ!» (Ін. 16:33). Його тріумф робить нас учасниками небесного торжества!

Тож давайте жити для Того, Хто гарантував нам вічне життя. Служити задля поширення Божого Царства «і з неба очікувати Сина Його, що Його воскресив Він із мертвих, Ісуса, що визволяє нас від майбутнього гніву» (1 Сол. 1:10).

Категорія: Про церкву | Додав: tolik (05.06.2009)
Переглядів: 1378 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость