< Молодіжна конференція у м.Здолбунові - 20 Березня 2012 - Сайт Церкви Християн Віри Євангельської "Сіон"

Сіон - гора святая

Головна » 2012 » Березень » 20 » Молодіжна конференція у м.Здолбунові
Молодіжна конференція у м.Здолбунові
16:01
17 березня у м. Здолбунові відбулася конференція християнської молоді Здолбунівського району Рівненської області.  

 ГУРТ З м.Рівне ц.Свята Трійця — ДУША ВЗЫВАЕТ  

 Віктор Вознюк — Інформація 

Віктор Вознюк — Семінар Що має знати кожен до одруження  

 Віктор Вознюк — Запитання і відповіді
 

ГУРТ З м.Рівне ц.Свята Трійця — Хто я для тебе  

 Валентин Опря — Хто формує тебе як особистість  

 На конференції керівники молоді церков ХВЄ звітували про свою роботу. Віктор Вознюк, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ, провів семінар на тему: «Що мають знати хлопець і дівчина до шлюбу?» Викладач упевнений, що одруження щодо важливості – друге після спасіння. Він вказав на цілі одруження: 1) благословити чоловіка дружиною, а жінку – чоловіком; 2) продовження роду; 3) збереження людини від розпусти; 4) мати затишок – острівець безпеки... Що ж до мети життя – то це виконати волю Божу. Тому дуже важливо, щоб Господь відкрив, що ми маємо робити протягом свого життя. Просімо про це в Нього. Дуже важливо знати, що хоче від тебе Бог!  

Валентин Опря, християнський журналіст-проповідник, розкрив присутнім тему: «Хто формує тебе як особистість?» Він сказав: «Ми, щось висловивши, вважаємо, що це наша думка, – і помиляємося, адже те, хто ми є сьогодні, показує, хто вчора впливав на нас. А впливають на нас батьки, друзі, родина, школа – і все це формує нас як особистість», і закликав молодь, яка вже прийняла Ісуса Христа як Особистого Спасителя, повністю довірити своє життя Богові й дозволити Йому формувати їх як особистість.
 

Степан Євтушенко, заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Рівненської області, промовляв на вірш з Книги Еклезіяста, 12:13: «Бога бійся, і чини Його заповіді, бо належить це кожній людині!»
 

Молодіжний пастор церков ХВЄ Здолбунівського р-ну Григорій Кібукевич висловив подяку викладачам і закликав молодь навчатися і здобувати мудрість від Бога!
Категорія: Молодь | Переглядів: 1847 | Додав: tolik | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость