< "Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом cвого життя..." - 22 Лютого 2012 - Сайт Церкви Християн Віри Євангельської "Сіон"

Сіон - гора святая

Головна » 2012 » Лютий » 22 » "Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом cвого життя..."
"Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом cвого життя..."
00:56
Матвія 25:40 "...Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили."Нещодавно 18.02.2012 молодь відвідала сестру Галю Вовнюк, яка уже декілька тижнів ходить з поломаною рукою. Прийшовши, щоб підбадьорити або є якось підкріпити нашу сестру, ми самі отримали благословіння а також збадьорились. Вражає те, що при такому складному переломі сестра Галя чудово розуміє те, що це є воля Божа. Іноді через деякі дрібниці ми гніваємося на Бога і часто нарікаємо, чому ми маємо терпіти?
21.02.2012 молодь відвідала сестру Аню Петрук, яка уже біля 5 років не може ходити в служіння у зв'язку із станом здоров'я. Співаючи псалми було помітно, як у сестри Ані та її чоловіка на очах появлялися сльози. Це було приємно спостерігати, і разом з тим усвідомлювати: ЯК БАГАТО БОГ ДАРУЄ МЕНІ (зокрема здоров'я).

Мати Тереза говорила:
«Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом cвого життя, силою духу, що надихає впливом моїх вчинків, які показують всю глибину любові, палаючої в моєму серці. Творити мале, але з великою любов'ю»

Хотілось би щоб кожен хто буде це читати, зрозумів, що варто починати з малого!
Категорія: Молодь | Переглядів: 1095 | Додав: Vadim | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость