< Брошура: Хвороба ГРІХ - брошура - Християнські матеріали - Каталог файлов - Сайт Церкви Християн Віри Євангельської "Сіон"

Сіон - гора святая

Каталог файлов

Головна » Файли » Християнські матеріали » брошура

Брошура: Хвороба ГРІХ
[ Викачати з сервера (90.6 Kb) ] 08.02.2009, 17:49

Як кажуть експерти - розповсюдження цієї хвороби розпочалося близько

6 000 тис. років тому. Перший  спалах епідемії розпочався в районі злиття річок Тигр і Євфрат

( територія сучасного Ірану) . Хвороба має довгий інкубаційний період . Симптоми хвороби вкрай різноманітні, серед них можливі: роздратування, сконцентрованість на своїй персоні, відсутня ціль в житті ...  .

Але , найжахливіше, не симптоми, а внутрішні наслідки хвороби -НЕМИНУЧА СМЕРТЬ НОСІЯ!!!

Ми всі в зоні ризику, ТИ  Є НОСІЄМ ЦІЄЇ ХВОРОБИ!!!

        НЕ ІСНУЄ НІЯКОГО КЛІНІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЦІЄЇ ХВОРОБИ , НЕ ВИНАЙДЕНО ЖОДНИХ ЕФЕКТИВНИХ ВАКЦИН ЧИ АНТИБІОТИКІВ  .  Всьому людству ЗАГРОЖУЄ СМЕРТЬ!!!

Найстрашніше  те, що вражені цією хворобою, як правило не усвідомлюють свого становища, і не шукають лікування.

Назва цій хворобі - гріх. Так , не дивуйся , - саме ГРІХ  Є СМЕРТЕЛЬНОЮ ХВОРОБОЮ, що вразила все людство!!!

 

"Не все так трагічно"- скажеш ти , "адже серед людей дуже мало справжніх  негідників, які заслуговують покарання. А основна маса людей не такі вже і погані : ну помиляються іноді, ну часом жартують невдало - з ким не буває???"

 

Так , я цілком погоджуюся з тобою - повністю вражених цією хворобою не так вже й багато , лише в деяких людей ця хвороба досягла дійсно ЖАХЛИВИХ наслідків - про таких просто моторошно згадувати : вбивці, ґвалтівники , п`яниці ,що руйнують свої сім`ї, грабіжники, що багатіють ціною чужої крові - це все приклади ТЯЖКОЇ СТАДІЇ ЦІЄЇ ХВОРОБИ,  проте , у всіх людей гріх пустив якесь коріння -  обман, зрада, неповага до батьків, гордість, наклеп - симптоми хвороби, до яких ми вже звикли , на ЯКІ МИ ВЖЕ НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГИ !!!

Це дуже схоже на  смертельно хворого, в якого постійні болі, і він вже до них звик , тому не звертає на біль великої уваги: йому болить , біль спричиняє йому страждання у всьому його житті, але він навчився  не звертати на неї уваги , він навчився відволікатись від болі якимось заняттям  ,  і лише , коли він на самоті, без діла - біль дає про себе знати ... .

 

  Божий задум для людини : щоб людина жила НОРМАЛЬНИМ , ПОВНОЦІННИМ ,ЩАСЛИВИМ, НАПОВНЕНИМ ЗМІСТОМ ЖИТТЯМ. Бог створив людину досконалою, для спілкування з собою . Він наділив людину свобідною волею вибору , тобто зробив не запрограмованою, як іграшка ,  А СПРАВЖНЬОЮ ОСОБИСТІСТЮ,  зі здатністю вибирати .

    А людина, для якої Бог зробив все , просто ЗРАДИЛА БОГА, забулася про Нього.

ЄДИНИЙ СПОСІБ , ЗАВДЯКИ ЯКОМУ МОЖНА ЗАЛИШИТИСЬ ЖИВИМ , БУДУЧИ ВРАЖЕНИМ ЦІЄЮ ХВОРОБОЮ- ПРИЙНЯТИ ІСУСА ХРИСТА , ЯК СВОГО ОСОБИСТОГО СПАСИТЕЛЯ.

(Оскільки хвороба духовна - і лікування також повинно відбуватись на духовному рівні). Людина крім тіла має дух , і саме ДУХ ЛЮДИНИ страждає в першу чергу від цієї хвороби , а потім вже і її тіло .

Як написано в ВЕЛКІЙ СВЯЩЕННІЙ КНИЗІ - БІБЛІЇ :

 " ЗАПЛАТА ЗА ГРІХ СМЕРТЬ, А ДАР БОЖИЙ  ВІЧНЕ ЖИТТЯ В ХРИСТІ ІСУСІ.

( ПІСЛАННЯ ДО РИМЛЯН 6:23).

 Кожен, хто приходить до Христа з надією на те , що Він вилікує цю страшну хворобу ,не розчарується. Ісус – великий лікар душі - ПРИЙДИ ДО НЬОГО , ЩОБ ОТРИМАТИ ЗЦІЛЕННЯ!

 

ПОВІР , В ТЕБЕ Є МОЖЛИВІСТЬ ПОЧАТИ НОРМАЛЬНЕ ЖИТТЯ

Категорія: брошура | Додав: zill | Автор: Мудрий Ярослав
Переглядів: 1179 | Завантажень: 263 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость