< Брошура: Для тих, хто прагне духовних перемін… - брошура - Християнські матеріали - Каталог файлов - Сайт Церкви Християн Віри Євангельської "Сіон"

Сіон - гора святая

Каталог файлов

Головна » Файли » Християнські матеріали » брошура

Брошура: Для тих, хто прагне духовних перемін…
[ Викачати з сервера (901.9 Kb) ] 08.02.2009, 17:21

Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.

 Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,

 нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,

 зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,

 вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!

(2Тим.3:1-5)

Про кого пише в цьому уривку Павло : про віруючих, чи про невіруючих? Опис цих людей настільки страшний , що ,здається , неможливо , щоб ці слова стосувалися віруючих! Але , зверни увагу на слова : « більше люблять розкоші, аніж люблять Бога» - НЕВІРУЮЧІ ЛЮДИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ БОГА ВЗАГАЛІ , ВОНИ З НИМ НЕ МАЮТЬ НІЯКИХ СТОСУНКІВ , І ЦЕ НОРМА ЇХНЬОГО ЖИТТЯ  . « вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися»- НЕВІРУЮЧІ НЕ МАЮТЬ ПОТРЕБИ СТВОРЮВАТИ ВИГЛЯД БЛАГОЧЕСТЯ , ВОНИ Є ТИМИ , КИМ ВОНИ Є. ТУТ ПИШЕТЬСЯ ПРО ТИХ , В КОГО БОГ ВСЕ ТАКИ ЖИВ В СЕРЦІ , ХТО МАВ В СВІЙ ЧАС СИЛУ БОЖУ ( БО НЕ МАВШИ , НЕМОЖЛИВО ВІДРЕКТИСЯ ), АЛЕ З ПЛИНОМ ЧАСУ ВІД ЦІЄЇ СИЛИ ЗАЛИШИВСЯ ЛИШЕ ВИГЛЯД ПОБОЖНОСТІ : РІЗНОМАНІТНІ ПРОГРАММИ , СЛУЖІННЯ , СЦЕНКИ , ВІРШИКИ , ІСТОРІЇ ….

 

Сьогодні Бог хоче , щоб його діти любили Його понад усе , щоб Його народ був під керіництвом Духа Святого . Сьогодні Бог  хоче , щоб його церква перебувала в святості , очікуючи Його приходу …. Сьогодні , як ніколи , Духу Святому мало міcця в церкві з причини гріхів , що стають нормою життя .  Поступово , самі того не усвідомлюючи , багато з нас відреклися від Сили Божої , темрява стала нормою духовного життя .  Ми все ще віруючі , але вже не відчуваєм радості від спілкування зі своїм Богом – молитва нам стала обтяжливою , ми все ще ходимо на зібрання , але вже не відчуваєм насолоди від слухання Слова Божого . Піст  став тягарем .  Ми ще називаємось п’ятидесятниками , але багато з нас і забулись , що таке злиття Духа Святого . Чому в нашій церкві немає ні пророка , ні дарів вздоровлення , ні розпізнавання духів ??? Немає потреби ? Чи вже досягли досконалості?  Потреба є , причому дуже велика . ОДНЕ , ЧОГО НЕМА- ЦЕ СВЯТОГО ЖИТТЯ  В ДУСІ ГОСПОДНЬОМУ . В ЦЬОМУ ПРИЧИНА НАШОЇ ДУХОВНОЇ ТЕПЛОТИ . І НЕ ВАЖЛИВО , СКІЛЬКИ ЩЕ РІЗНИХ ПРОГРАМ І СЛУЖІННЬ В НАС БУДЕ , ЯКЩО ЦЕ БУДЕ ВІД ЛЮДИНИ І ЛЮДСЬКЕ – НЕ БУДЕ КОРИСТІ .

 Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий. Якби то холодний чи гарячий ти був!

 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...

 Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!

 Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити.

(Об.3:15-18)

Найжахливіший стан  християнина – духовна теплість . Це той стан , коли ти і наче з Богом , але вже не Бог  є центром твого життя , вже не Він є твоєю втіхою і любов’ю  .

 Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!

 Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне.

(Гал.6:7,8)

Не варто займатися  самообманом , якщо Ти відчуваєш , що Слово Боже промовляє до тебе – ПОКАЙСЯ , ВДРЕЧИСЯ ВІД ВСЬОГО, ЩО ЗАМІНЯЄ ТОБІ БОГА, СПОВІДУЙ ТІ ГРІХИ , ВІД ЯКИХ НЕ МОЖЕШ ЗВІЛЬНИТИСЯ , І БОГ ВІДНОВИТЬ СВОЇ СТОСУНКИ З ТОБОЮ , ВІН ПРОСТИТЬ І ПРИЙМЕ ТЕБЕ . ВІН ДАВНО ВЖЕ ЧЕКАЄ НА ТВОЄ РІШЕННЯ .

Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!

(Iс.1:16.18)

Категорія: брошура | Додав: zill | Автор: Ярослав Мудрий
Переглядів: 1172 | Завантажень: 235 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость