< Ти створений Богом Чи нащадок мавпи? - брошура - Християнські матеріали - Каталог файлов - Сайт Церкви Християн Віри Євангельської "Сіон"

Сіон - гора святая

Каталог файлов

Головна » Файли » Християнські матеріали » брошура

Ти створений Богом Чи нащадок мавпи?
[ Викачати з сервера (1.58 Mb) ] 17.02.2009, 19:40

Ти створений Богом

Чи нащадок мавпи?

Чи може щось складніше з’явитись з простого без першопричини?

Чи бачили ви колись, що в результаті того, що авто довго не милось, брудом утворилось щось подібне?

Ви скажете – це просто смішно!Справді,
Але саме так думають прихильники теорії еволюції , адже навіть одна жива клітина в сотні мільйонів разів складніша і краще впорядкована, ніж цей малюнок, і все ж еволюціоністи твердять,що життя у всій його складності виникло з випадковості + довгого часу.

А тепер розглянемо факти, які твердять, що наш всесвіт зовсім молодий, тобто, що довгого часу просто не було:

-Місячний пил.
На всі тіла у відкритому космосі випадає величезна кількість космічного пилу. З цієї причини вчені навіть обладнали перший місяцехід великими опорами, щоб він не втонув в пилу. Яке ж було їхнє здивування, коли на місяці виявилася товщина пилу в 2,5 см. А це означає, що вік місяця менше 10 тис. років.

-Радіовуглецеві «часи».
Кожен живий організм має в собі сліди радіоактивного вуглецю-14, який поступає в травну систему разом з їжею. Коли організм помирає, вуглець-14 перетворюється на радіоактивний азот. За концентрацією цих елементів в викопній знахідці і визначають вік знахідки, оскільки період розпаду вуглецю-14 відомий. За цим методом Роберт Уайтлоу(Robert Whiteiaw)- професор Вірджинського університету визначає, що відлік часу по цьому годиннику розпочався не давніше, як 8 тис. років назад.

-Ріст населення.
Нинішній приріст населення Землі в рік 2%.Врахуємо всі можливі епідемії, війни та інші фактори, що сповільнювали ріст населення,- нехай загальноісторичний приріст населення складе всього 0.01% в рік, то за умови існування людства мільйон років теперішня кількість населення складала б 2 × 1043 . Такого населення вистачило б , щоб повністю наповнити більш як тисячу сонячних систем, як наша. Таким чином , теорія про існування людства протягом мільйона років є абсурдом.

- Велика кількість комет .
Гравітаційне поле Сонця діє, як величезний пилосос, притягуючи біля ста тисяч тон мікрометеоритів в день. Якби вік сонячної системи був значно більший за 10 000 років, то біля її центра не залишилось би жодного мікрометеориту, адже джерела нових мікрометеоритів просто не існує. Але навколо сонця все ще обертається величезна хмара частинок. Звідси слідує, що нашій системі менше 10 000 років.

Декілька найхарактерніших проблем теорії еволюції

Теорія еволюції базується на принципі «виживає найбільш пристосований» , тобто , в ній стверджується , що розвиток відбувався шляхом природної селекції, де найслабше, найменш пристосоване помирає, а сильне дає продовження роду. Та проте, уявіть собі перехідний етап: напівкрило-напіврука, ,напівлегені-напівзябра ,-таке крило не полетить, таким дихальним апаратом не можна буде дихати, такий організм просто не буде мати шансів на виживання!!! .І більш того, якби еволюція мала місце , ми б мали величезну кількість незаперечних доказів-так званих «перехідних ланок» між видами . Проте таких перехідних ланок просто не існує!!! Тобто , еволюція прагне знайти перехідні форим між видами , а археологія і палеонтологія не може їх продемонструвати. Всі знахідки , що важалися перехідною ланкою виявилися підробками. Наприклад: зуб гесперопітека виявився зубом свині, пекінська людина- насправді суміщені кості людини і мавпи, в підробці яванської людини признався сам Ежен Дюбуа- археолог, що її знайшов. Цей список можна продовжити , та , нажаль деякі легенди щодо знахідок перехідної ланки присутні до цих пір в підручниках!!!

Другий закон термодинаміки свідчить про те , що все прагне від порядку до хаосу, від складнішого , до простішого, а не навпаки , як твердять прихильники теорії еволюції.
Малюнки Геккеля, які вже офіційно признані підробками до цих пір «прикрашають» наші підручники з біології. Насправді, ембріони різних видів тварин зовсім не схожі один на одного.

Для порівняння, приводимо ембріони на трьох стадіях розвитку
1)саламандра
2) Змія
3)ципля
4)Опосум
5)кіт
6)кажан
7)Людина


www.mk-richardson.com
Ще в 1997 році професор Майкл Річардсон опублікував справжні фото зародків, що були зовсім не схожі .

Якщо ти віриш в еволюцію- то твоє життя , це лише випадок, тоді в твоєму існуванні немає і не може бути ніякого змісту!!!

Ти Господь єдиний! Ти створив небо, небеса небес, і все їхнє військо, землю та все, що на ній, моря та все, що в них, і Ти оживляєш їх усіх…!
(Неем.9:6)

Але, ти не продукти випадковості, Ти –творіння Боже ,і Бог Тебе створив Тебе для певної цілі – Бог прагне спілкування з Тобою!!! Уявляєш , твій Творець настільки любить тебе , що прийшов Сам на цю землю в тілі людини для того, щоб взяти на себе всі твої образи , помилки , гріхи , І він помер за це все , а отже , тобі не потрібно вже страждати тут на землі….
Твоя душа вічна . І від того, чи приймеш ти Ісуса Христа, як свого Творця і спасителя від гріхів, буде залежати , де ти проведеш ВСЮ ВІЧНІСТЬ.

Раді будемо дати відповіді на твої питання zdol_molod@ukr.net.
Богослужіння відбуваються:
Середа 19.00
Неділя10.00
17.00
Понеділок19.30-молодіжна група

За адресою м.Здолбунів
вул.Зелена 6(г)

Категорія: брошура | Додав: tolik
Переглядів: 1289 | Завантажень: 257 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 1
1 mobik  
0
Я не був повністю на цій групі, але відгуки чув прекрасні!
Божих благословень!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гость